Форма входу

Пошук

Календар

«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Середа, 18.10.2017, 02:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Наукове етнологічне студентське товариство
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Січень » 29 » Програма ІІ Міжнародної науової конференції 30-31 січня 2014 р.
14:15
Програма ІІ Міжнародної науової конференції 30-31 січня 2014 р.

Програма проведення конференції

30 січня 2014 року

Реєстрація учасників: 9.00- 10.00

Відкриття конференції: 10.00

(Історичний факультет, вул. Єлисаветинська, 12

«Етнографічна світлиця», ауд. 3)

 

Вітальне слово

Кушнір Вячеслав Григорович декан історичного факультету ОНУ імені І.І.Мечникова

Сминтина Олена Валентинівна – зав. кафедри археології та етнології України ОНУ

 імені І.І.Мечникова

Бачинська Олена Анатоліївна – заступник декана з наукової роботи

Петрова Наталія Олександрівна – заступник декана з виховної роботи

Кава-брейк: 10.40-11.00

 

Конференція проходить в режимі пленарного засідання: доповідь – до  10 хв.

 

Засідання Перше : 11.00 – 12.30

Модератори: Кушнір В.Г., Петрова А.О.

Кузнецов Валентин Андрійович (м.Одеса)

Інтерналізація етнографічної спадщини на прикладі неоязичницької календарної обрядовості

Георгієв Михайло Георгійович (м.Одеса)

История изучения свадебной обрядности гагаузов и крымских татар

Рева Богдан Васильович (м.Івано-Франківськ)

Традиційно-господарський рік пасічника на Опіллі та його періодизація

Коршак Ярослав Миколайович (м.Одеса)

Соціокультурні особливості поляків Півдня України в ХІХ – початок ХХ ст.

Калініна Світлана Ігорівна (м.Одеса)

Участь молоді в родинній обрядовості села Маяки

Авсеньова Свiтлана Миколаївна (м.Сімферопіль)

Побут та повсякденність населення Керчі та її околиць у записках мандрівників кінця XVIII - першої половини XIX століття

 

Перерва на обід:  12.30-13.30

 

Засідання Друге : 13.30 – 15.00

Модератори: Петрова Н.О., Стрельцова А.В.

Єрьоменко Ольга Віталіївна(м. Одеса)

Формы брака у ортодоксальных евреев

Кашпрук Галина Юріївна (м.Одеса)

Традиційні вірування на Кодимщині

Васюков Олександр Дмитрович (м.Одеса)

Соціокультурна ідентичність магрибінської меншини як наслідок французької моделі інтеграції

Мельник Віктор Мирославович (м.Київ)

Психологічна антропологія: соціокультурні аспекти

Третякова (Мягка) Ольга Анатоліївна (м.Миколаїв)

Розвиток сільських культурно-просвітніх установ польського населення Південної України в 20-х рр. ХХст.

Андрієвская Світлана Володимирівна (м.Полоцьк)

Традыцыі выхавання і побыту дзяцей на тэрыторыі беларускага Падзвіння ў канцы ХІХ – пач. ХХІ ст.

 

Кава-брейк: 15.00-15.15

Засідання Третє : 15.15 – 17.00

Модератори: Кожолянко О.Г., Переверзова С.С.

 

Бацвін Маріанна Ярополківна (м.Галич)

Допоміжні промисли та ремесла Опілля наприкінці ХІХ – 30-их рр.. ХХ ст..

Бурлака  Аліна Мірчівна (м.Чернівці)

Сватання у весільній обрядовості українців і молдован Буковини

Осадчук Василь Михайлович (м.Чернівці)

Наукова діяльність етнографа Григорія Купчанка

Негода Юлія Станіславівна (м.Донецьк)

Законодавчі акти Російської імперії як джерело з правового статусу іноземців-підприємців міста Одеси (друга половина XVIII - XІX ст.)

 

Екскурсія по місту

 

31 січня 2014 року

Засідання Четверте : 09.00 – 10.30

Модератори: Кузнецов В.А., Андрєєва Г.Б.

Яцуник Вадим Олександрович (м.Одеса)

Толока в с. Сербинів, Волочиського району, Хмельницької області як локальний варіант хатобудування

Переверзова Софія Сергіївна (м.Одеса)

Сучасне  міське весілля очима молоді (за матеріалами опитування молоді Одеси)

Стрельцова Анастасія Валеріївна (м.Одеса)

До питання про мотиви в орнаментиці ткацьких виробів українців Одещини

Коробчук Анна Сергіївна (м. Одеса)

Особливості дошкільного виховання в селах Кодимського району в 30-50-ті роки XX ст.

Нєгашева Ксенія Анатоліївна (м. Одеса)

Система дошлюбного спілкування українців у селищі Загнітків Кодимського району Одеської області

Шакайло Ксенія Василівна (м. Одеса)

Танець у весільній обрядовості українців

Кава-брейк: 10.30-10.45

Засідання П`яте : 10.45 – 12.30

Модератори: Яцуник В.О., Калініна С.І.

Петрова Анна Олександрівна (м. Одеса)

Родильна обрядовість українців Кодимщини (за матеріалами польових досліджень )

Андрєєва Галина Борисівна (м. Одеса)

Атрибути весілля українців Татарбунарського р-ну Одещини

Балан Василь (м.Чернівці)

Мистецтво української кераміки

 Молдован Іван Андрійович, Кожолянко Олександр Георгійович (м.Чернівці)

Дослідження українського писанкарства у ХІХ-ХХст.

Зєніна Анна Володимирівна(м.Донецьк)

Етнічний склад купецтва Південної України (кінець XVIII - ХІХст.)

Юхновец Анастасия Сергеевна (м.Мінськ)

Роль білоруських фольклорних фестивалів

у збереженні етнокультурної ідентичності

Фецик Іван Михайлович (м.Чернівці)

Землеробський зміст народного календаря українців Буковини і Бойківщини

Підведення підсумків: 13.50 – 14.20

 

Кушнір Вячеслав Григорович  Голова Оргкомітету

Петрова Наталія Олександрівна  - відповідальний секретар Оргкомітету

Кузнецов Валентин АндрійовичГолова НЕСТу

Стрельцова Анастасія Валеріївна –Секретар НЕСТу


Скачати програму у форматі *.doc

Переглядів: 341 | Додав: NEST | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2017